KONST / Litografier / Färglitografi 13491197
nr 1349 1197
Richard Davies
(f. 1944), Storbritannien
Färglitografi, Signerad, numrerad 63/110, "Empire state building". Motivet: 90x66cm
Kondition: skador på pappret
Richard Davies, brittisk bildkonstnär född på Isle of Wright 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:05:13
28/9 17:42:55
100 kr
28/9 17:52:21
Richard Davies
Läs mer om Richard Davies